ślubne sesje plenerowe

Ślubne sesje plenerowe wykonujemy najczęściej w inny dzień niż dzień ślubu. Na życzenie Państwa Młodych możemy wykonać mini sesję plenerową w dniu ślubu. Ostatnio w modzie są zagraniczne sesje plenerowe aby dowiedzieć się więcej na ten temat zapraszam na naszego bloga lub do kontaktu z nami.

KLIKNI W ZDJĘCIE OBOK ABY POWIĘKSZYĆ GALERIĘ ZDJĘĆ

Przygotowania do ślubu

Najczęściej zaczynamy przygotowania ślubne od Pana Młodego aby mieć czas na dojazd do Panny Młodej. Dlaczego akurat od Pana Młodego? otóż dlatego, że po pierwsze w większości przypadków Pan Młody po wykonaniu zdjęć bez problemu może jeszcze się przebrać a po drugie większości polskich obrzędów i zwyczaji jest tak że błogosławieństwo odbywa się w domu Panny Młodej. Więc po uwiecznieniu na przepięknych fotografiach momenty ubierania Pana Młodego udajemy się do domu Panny Młodej aby tam rozpocząć jej momenty przygotowania do ślubu i wesela. U Panny Młodej czekamy na przyjazd Pana Młodego i po przywitaniu się nowożeńców zaczynamy Błogosławienstwo a nastepnie jedziemy do kościoła.

KLIKNI W ZDJĘCIE OBOK ABY POWIĘKSZYĆ GALERIĘ ZDJĘĆ

ŚLUB KOŚCIELNY

Posiadamy zaświadczenia z Kurii Wrocławskiej zezwalające na możliwość fotografowania i filmowania uroczystości liturgicznych w kościele. Podczas ślubu kościelnego staramy się być nie zauważalni a w chwilach stresujących robimy wszystko aby rozładować napięcie. Staramy się oddać atmosferę tej podniosłej chwili. Na fotografiach mamy uwiecznione momenty wejścia do kościoła Panstwa Młodych, gości w ławkach oraz punkty kulminacyjnę tj. czytania, przysięga składana sobie przez Młodą Parę, przyjęcie komunii świętej, wyjście z kościoła.

KLIKNI W ZDJĘCIE OBOK ABY POWIĘKSZYĆ GALERIĘ ZDJĘĆ

PRZYJĘCIE WESELNE

Przyjęcie weselne zaczyna się od momentu przyjazdu Państwa młodch na sale weselną gdzie rodzice witają nowożeńców. Podczas wesela mamy sfotografowane wszystkie ważne momenty tj. przyjazd, przywitanie, życzenia, pierwszy toast, pierwszy tanec, tort, zabawy tanczne, skecze, podziękowania dla rodziców, oczepiny itp.

KLIKNI W ZDJĘCIE OBOK ABY POWIĘKSZYĆ GALERIĘ ZDJĘĆ

SESJE NARZECZEŃSKIE

Sesje narzeczeńskie w większości przypadków wykonujemy przed ślubem ustalająć wspólnie odpowiedni termin. Sesja taka uwieczniona na naszych fotografiach to chwila nie zapomniana. To chwila, w której staramy się oddać moment zaręczyn przyszłych Państwa młodych. Zdjęcia takie otrzymujecie od nas jeszcze przed ślubem. Możecie je wykorzystać do wystroju sali czy na etykiety, winietki, zaproszenia. Istnieje możliwość zamienienia sesji narzeczeńskiej na sesję plenerową ślubną bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

KLIKNI W ZDJĘCIE OBOK ABY POWIĘKSZYĆ GALERIĘ ZDJĘĆ

URZĄD STANU CYWILNEGO

Reportaż z USC trwa chwilę ok. 15 minut. Warto aby nie robił tego fotograf, który nie zna obrzędów panujących w USC. Na naszych fotografiach z tego momentu napewno znajdą się takie ujęcia jak podpisy Nowożeńców w kacelarii, wejscie na salę, złożenie przysiegi urzędowej, moment zakładania sobie obrączek, podpisanie dokumentów, wyjście z sali, życzenia.

KLIKNI W ZDJĘCIE OBOK ABY POWIĘKSZYĆ GALERIĘ ZDJĘĆ