OFERTA

FOTOGRAF WROCŁAW

Bardzo nam miło, że trafiliście na naszą stronę. Mamy nadzieję, że informacje na niej zawarte pomogą Wam przybliżyć naszą działalność fotograficzną, a prezentowana oferta spełni Wasze oczekiwania. Nasza firma zajmuje się Fotografią zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych. Nasz obszar działania to Wrocław i całe województwo dolnośląskie. Jeśli masz jakieś pytania przejdź do zakładki kontakt wypełnij formularz kontatowy lub po prostu zadzwoń.

FOTOGRAFIA REPORTAŻOWA

Śluby, wesela, studniówki, komunie, chrzciny

Fotografia reportażowa to realizacja materiału zdjęciowego z Państwa ważnych wydarzeń. Nasz Fotograf to osoba doświadczona, która uchwyci najlepsze momenty z tego dnia.

FOTOGRAFIA STUDYJNA

Sesje świąteczne, rodzinne, zdjęcia do dokumentów

Posiadamy własne studio fotograficzne wraz z całym niezbędnym sprzętem tj. system wieszania teł, tła, oświetlenie stale i blyskowe oraz niezbedny sprzęt do fotografi studyjnej. 

SESJE PLENEROWE

Sesje ślubne, rodzinne, modowe, biznesowe

Podczas sesji zdjęciowej w plenerze zadbamy o wykonanie klasycznych portretów i zdjęć, w których tło stanowi natura i klimatyczny pejzaż. Razem z wami wybierzemy miejsce nawet zagranicą.

FOTOGRAFIA REKLAMOWA

Zdjęcia produktowe, przedmiotowe, 

Wykonujemy zdjęcia przedmiotów i produktów do reklam, czasopism, gazet, ulotek a także na inne potrzeby.

FOTOGRAFIA EVENTOWA

Imprezy firmowe, koncerty, warsztaty, szkolenia

Fotografujemy imprezy firmowe takie jak wigilie spotkania i koferencje jak również szkolenia.

albumy i fotoksiązki

POZA FOTOGRAFIĄ MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ RÓWNIEŻ

Fotoksiazki CLASSIC.jpg

LINIA FOTO KSIĄŻEK CLASSIC – to foto album zwany foto książką czyli jego karty znajdujące się w środku to twarde kartki rozkładane na płasko. Charakteryzuje się oprawą w twardej okładce obłożony tkaniną introligatorską lub eco skórą, która może być personalizowana na wiele sposobów, między innymi nadrukami uv, grawerami, okienkami zdjęciowymi.

complete fotoalbum classic zestaw dla fotografii slubnej 0

Ponadto Fotoksiążki z linii CLASSIC może występować dodatkowo w wersji z Album Boxem. Fotoksiążki z tej linii wtedy nazywa się COMPLETE FOTOALBUM CLASSIC. Charakteryzuje się tym iż poza albumem który znajduje się w środku Boxa można dodatkowo dadać do niego pendriva.

DOSTĘPNE WYMIARY FOTOKSIĄŻEK:

20x20 25x25 30x30

DOSTĘPNE WZORY OKIENEK FOTO KSIĄŻEK

DOSTĘPNE MATERIAŁY AKSAMITNE:

DOSTĘPNE MATERIAŁY STANDARD:

DOSTĘPNE MATERIAŁY EKO SKÓRA:

Fotoksiazki AKRYL.jpg

LINIA FOTO KSIĄŻEK AKRYL PRESTIGE – to foto album zwany foto książką czyli jego karty znajdujące się w środku to twarde kartki rozkładane na płasko. Charakteryzuje się oprawą w twardej okładce obłożony tkaniną introligatorską lub eco skórą, która może być personalizowana na wiele sposobów, między innymi nadrukami uv, grawerami, okienkami zdjęciowymi wtopionymi w błyszczącym akrylu.

Complete Akryl Prestige

Ponadto Fotoksiążki z linii AKRYL PRESTIGE może występować dodatkowo w wersji z Album Boxem. Linia ta wtedy nazywa się COMPLETE FOTOALBUM AKRYL PRESTIGE. Charakteryzuje się tym iż poza albumem który znajduje się w środku Boxa można dodatkowo dadać do niego pendriva.

DOSTĘPNE WYMIARY FOTOKSIĄŻEK:

20x20 25x25 30x30

DOSTĘPNE WZORY OKIENEK FOTO KSIĄŻEK:

DOSTĘPNE MATERIAŁY AKSAMITNE:

DOSTĘPNE MATERIAŁY STANDARD:

DOSTĘPNE MATERIAŁY EKO SKÓRA:

Fotoksiazki CZARNA GWIAZDA

LINIA FOTO KSIĄŻEK CZARNA GWIAZDA jest stylowa i wyrazista. To foto album zwany foto książką czyli jego karty znajdujące się w środku to twarde kartki rozkładane na płasko. Charakteryzuje się oprawą w twardej okładce obłożony eco skórą w kolorze czerni, która może być personalizowana na wiele sposobów, między, stylowymi grawerami na akrylu, okienkami zdjęciowymi.

Complete CZARNA GWIAZDA 1

Ponadto Fotoksiążki z linii CZARNA GWIAZDA może występować dodatkowo w wersji z Album Boxem. Linia ta wtedy nazywa się COMPLETE FOTOALBUM CZARNA GWIAZDA. Charakteryzuje się tym iż poza albumem który znajduje się w środku Boxa można dodatkowo dadać do niego pendriva.

DOSTĘPNE WYMIARY FOTOKSIĄŻEK:

20x20 25x25 30x30

DOSTĘPNE OKIENKA FOTO KSIĄŻEK:

DOSTĘPNE MATERIAŁY EKO SKÓRA:

Fotoksiazki BIALA DAMA

Linia FOTOKSIĄŻEK BIAŁA DAMA jest stylowa i wyrazista. To foto album zwany foto książką czyli jego karty znajdujące się w środku to twarde kartki rozkładane na płasko. Charakteryzuje się oprawą w twardej okładce obłożony eco skórą w kolorze bieli, która może być personalizowana na wiele sposobów, między, stylowymi grawerami na akrylu, okienkami zdjęciowymi.

Complete BIALA DAMA 1

Ponadto Fotoksiążki z linii BIAŁA DAMA może występować dodatkowo w wersji z Album Boxem. Linia ta wtedy nazywa się COMPLETE FOTOALBUM BIAŁA DAMA. Charakteryzuje się tym iż poza albumem który znajduje się w środku Boxa można dodatkowo dadać do niego pendriva.

DOSTĘPNE WYMIARY FOTOKSIĄŻEK:

20x20 25x25 30x30

DOSTĘPNE OKIENKA FOTO KSIĄŻEK:

DOSTĘPNE MATERIAŁY EKO SKÓRA:

Fotoksiazki KREATIV

LINIA FOTO KSIĄŻEK KREATIVE 100%. To foto album zwany foto książką czyli jego karty znajdujące się w środku to twarde kartki rozkładane na płasko. Charakteryzuje się oprawą w twardej okładce obłożony okładką zdjęciową lub wczesniej przygotowaną dowolną grafiką.

DOSTĘPNE WYMIARY FOTOKSIĄŻEK:

20x20 25x25 30x30

Fotoalbum CLASSIC

LINIA CLASSIC – to foto album którego karty znajdujące się w środku to twarde kartki brystolowe do wyklejania odbitek przekładane pergaminem. Charakteryzuje się oprawą w twardej okładce obłożony tkaniną introligatorską lub eco skórą, która może być personalizowana na wiele sposobów, między innymi nadrukami uv, grawerami, okienkami zdjęciowymi.

DOSTĘPNE MATERIAŁY EKO SKÓRA: