Fotograf Wrocław

Bardzo nam miło, że trafiliście na naszą stronę. Mamy nadzieję, że informacje na niej zawarte pomogą Wam przybliżyć naszą działalność fotograficzną, a prezentowana oferta spełni Wasze oczekiwania. Nasza firma zajmuje się Fotografią zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych. Nasz obszar działania to Wrocław i całe województwo dolnośląskie. Jeśli masz jakieś pytania przejdź do zakładki kontakt wypełnij formularz kontatowy lub po prostu zadzwoń.

USŁUGI

FOTOGRAF WROCŁAW

ZOBACZ CZYM SIĘ ZAJMUJEMY JEŚLI CHODZI O FOTOGRAFIĘ

FOTOGRAFIA REPORTAŻOWA

Śluby, wesela, studniówki, komunie, chrzciny

Fotografia reportażowa to realizacja materiału zdjęciowego z Państwa ważnych wydarzeń. Nasz Fotograf to osoba doświadczona, która uchwyci najlepsze momenty z tego dnia.

FOTOGRAFIA STUDYJNA

Sesje świąteczne, rodzinne, zdjęcia do dokumentów

Posiadamy własne studio fotograficzne wraz z całym niezbędnym sprzętem tj. system wieszania teł, tła, oświetlenie stale i blyskowe oraz niezbedny sprzęt do fotografi studyjnej. 

SESJE PLENEROWE

Sesje ślubne, rodzinne, modowe, biznesowe

Podczas sesji zdjęciowej w plenerze zadbamy o wykonanie klasycznych portretów i zdjęć, w których tło stanowi natura i klimatyczny pejzaż. Razem z wami wybierzemy miejsce nawet zagranicą.

FOTOGRAFIA REKLAMOWA

Zdjęcia produktowe, przedmiotowe, 

Wykonujemy zdjęcia przedmiotów i produktów do reklam, czasopism, gazet, ulotek a także na inne potrzeby.

FOTOGRAFIA EVENTOWA

Imprezy firmowe, koncerty, warsztaty, szkolenia

Fotografujemy imprezy firmowe takie jak wigilie spotkania i koferencje jak również szkolenia.

albumy i fotoksiązki

POZA FOTOGRAFIĄ MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ RÓWNIEŻ

Fotoksiazki CLASSIC.jpg

LINIA FOTO KSIĄŻEK CLASSIC – to foto album zwany foto książką czyli jego karty znajdujące się w środku to twarde kartki rozkładane na płasko. Charakteryzuje się oprawą w twardej okładce obłożony tkaniną introligatorską lub eco skórą, która może być personalizowana na wiele sposobów, między innymi nadrukami uv, grawerami, okienkami zdjęciowymi.

complete fotoalbum classic zestaw dla fotografii slubnej 0

Ponadto Fotoksiążki z linii CLASSIC może występować dodatkowo w wersji z Album Boxem. Fotoksiążki z tej linii wtedy nazywa się COMPLETE FOTOALBUM CLASSIC. Charakteryzuje się tym iż poza albumem który znajduje się w środku Boxa można dodatkowo dadać do niego pendriva.

DOSTĘPNE WYMIARY FOTOKSIĄŻEK:

20x20 25x25 30x30

DOSTĘPNE WZORY OKIENEK FOTO KSIĄŻEK

DOSTĘPNE MATERIAŁY AKSAMITNE:

DOSTĘPNE MATERIAŁY STANDARD:

DOSTĘPNE MATERIAŁY EKO SKÓRA:

Fotoksiazki AKRYL.jpg

LINIA FOTO KSIĄŻEK AKRYL PRESTIGE – to foto album zwany foto książką czyli jego karty znajdujące się w środku to twarde kartki rozkładane na płasko. Charakteryzuje się oprawą w twardej okładce obłożony tkaniną introligatorską lub eco skórą, która może być personalizowana na wiele sposobów, między innymi nadrukami uv, grawerami, okienkami zdjęciowymi wtopionymi w błyszczącym akrylu.

Complete Akryl Prestige

Ponadto Fotoksiążki z linii AKRYL PRESTIGE może występować dodatkowo w wersji z Album Boxem. Linia ta wtedy nazywa się COMPLETE FOTOALBUM AKRYL PRESTIGE. Charakteryzuje się tym iż poza albumem który znajduje się w środku Boxa można dodatkowo dadać do niego pendriva.

DOSTĘPNE WYMIARY FOTOKSIĄŻEK:

20x20 25x25 30x30

DOSTĘPNE WZORY OKIENEK FOTO KSIĄŻEK:

DOSTĘPNE MATERIAŁY AKSAMITNE:

DOSTĘPNE MATERIAŁY STANDARD:

DOSTĘPNE MATERIAŁY EKO SKÓRA:

Fotoksiazki CZARNA GWIAZDA

LINIA FOTO KSIĄŻEK CZARNA GWIAZDA jest stylowa i wyrazista. To foto album zwany foto książką czyli jego karty znajdujące się w środku to twarde kartki rozkładane na płasko. Charakteryzuje się oprawą w twardej okładce obłożony eco skórą w kolorze czerni, która może być personalizowana na wiele sposobów, między, stylowymi grawerami na akrylu, okienkami zdjęciowymi.

Complete CZARNA GWIAZDA 1

Ponadto Fotoksiążki z linii CZARNA GWIAZDA może występować dodatkowo w wersji z Album Boxem. Linia ta wtedy nazywa się COMPLETE FOTOALBUM CZARNA GWIAZDA. Charakteryzuje się tym iż poza albumem który znajduje się w środku Boxa można dodatkowo dadać do niego pendriva.

DOSTĘPNE WYMIARY FOTOKSIĄŻEK:

20x20 25x25 30x30

DOSTĘPNE OKIENKA FOTO KSIĄŻEK:

DOSTĘPNE MATERIAŁY EKO SKÓRA:

Fotoksiazki BIALA DAMA

Linia FOTOKSIĄŻEK BIAŁA DAMA jest stylowa i wyrazista. To foto album zwany foto książką czyli jego karty znajdujące się w środku to twarde kartki rozkładane na płasko. Charakteryzuje się oprawą w twardej okładce obłożony eco skórą w kolorze bieli, która może być personalizowana na wiele sposobów, między, stylowymi grawerami na akrylu, okienkami zdjęciowymi.

Complete BIALA DAMA 1

Ponadto Fotoksiążki z linii BIAŁA DAMA może występować dodatkowo w wersji z Album Boxem. Linia ta wtedy nazywa się COMPLETE FOTOALBUM BIAŁA DAMA. Charakteryzuje się tym iż poza albumem który znajduje się w środku Boxa można dodatkowo dadać do niego pendriva.

DOSTĘPNE WYMIARY FOTOKSIĄŻEK:

20x20 25x25 30x30

DOSTĘPNE OKIENKA FOTO KSIĄŻEK:

DOSTĘPNE MATERIAŁY EKO SKÓRA:

Fotoksiazki KREATIV

LINIA FOTO KSIĄŻEK KREATIVE 100%. To foto album zwany foto książką czyli jego karty znajdujące się w środku to twarde kartki rozkładane na płasko. Charakteryzuje się oprawą w twardej okładce obłożony okładką zdjęciową lub wczesniej przygotowaną dowolną grafiką.

DOSTĘPNE WYMIARY FOTOKSIĄŻEK:

20x20 25x25 30x30

Fotoalbum CLASSIC

LINIA CLASSIC – to foto album którego karty znajdujące się w środku to twarde kartki brystolowe do wyklejania odbitek przekładane pergaminem. Charakteryzuje się oprawą w twardej okładce obłożony tkaniną introligatorską lub eco skórą, która może być personalizowana na wiele sposobów, między innymi nadrukami uv, grawerami, okienkami zdjęciowymi.

DOSTĘPNE MATERIAŁY EKO SKÓRA:

DOSTĘPNE WZORY OKIENEK

DOSTĘPNE MATERIAŁY AKSAMITNE:

DOSTĘPNE MATERIAŁY STANDARD:

Fotoalbum AKRYL

LINIA akryl prestige – to foto album którego karty znajdujące się w środku to twarde kartki brystolowe do wyklejania odbitek przekładane pergaminem. Charakteryzuje się oprawą w twardej okładce obłożony tkaniną introligatorską lub eco skórą, która może być personalizowana na wiele sposobów, między innymi nadrukami uv, grawerami, okienkami zdjęciowymi wtopionymi w błyszczącym akrylu.

DOSTĘPNE MATERIAŁY EKO SKÓRA:

DOSTĘPNE WZORY OKIENEK

DOSTĘPNE MATERIAŁY AKSAMITNE:

DOSTĘPNE MATERIAŁY STANDARD:

Fotoalbum Czarna Gwiazda

Linia produktów CZARNA GWIAZDA – to foto album którego karty znajdujące się w środku to twarde kartki brystolowe do wyklejania odbitek przekładane pergaminem. Charakteryzuje się oprawą w twardej okładce obłożony eco skórą w kolorze czerni, która może być personalizowana na wiele sposobów, między, stylowymi grawerami na akrylu, okienkami zdjęciowymi.

DOSTĘPNE OKIENKA

DOSTĘPNE MATERIAŁY EKO SKÓRA:

Fotoalbum BIALA DAMA

Linia produktów BIAŁA DAMA to foto album którego karty znajdujące się w środku to twarde kartki brystolowe do wyklejania odbitek przekładane pergaminem. Charakteryzuje się oprawą w twardej okładce obłożony eco skórą w kolorze bieli, która może być personalizowana na wiele sposobów, między, stylowymi grawerami na akrylu, okienkami zdjęciowymi.

DOSTĘPNE OKIENKA

DOSTĘPNE MATERIAŁY EKO SKÓRA:

Fotoalbum KREATIV

Linia produktów KREATIVE 100%. to foto album którego karty znajdujące się w środku to twarde kartki brystolowe do wyklejania odbitek przekładane pergaminem. Charakteryzuje się oprawą w twardej okładce obłożony okładką zdjęciową lub wczesniej przygotowaną dowolną grafiką.

Dreambook CLASSIC

DREAMBOOK CLASSIC – to foto album zwany foto zeszytem czyli jego karty znajdujące się w środku to miękie kartki rozkładane prawie, że na płasko. Charakteryzuje się oprawą w twardej okładce obłożony tkaniną introligatorską lub eco skórą, która może być personalizowana na wiele sposobów, między innymi nadrukami uv, grawerami, okienkami zdjęciowymi.

DOSTĘPNE OKIENKA:

DOSTĘPNE MATERIAŁY AKSAMITNE:

DOSTĘPNE MATERIAŁY STANDARD:

DOSTĘPNE MATERIAŁY EKO SKÓRA:

FotoZeszyt AKRYL

DREAMBOOK AKRYL PRESTIGE – to foto album zwany foto zeszytem czyli jego karty znajdujące się w środku to miękie kartki rozkładane prawie, że na płasko. Charakteryzuje się oprawą w twardej okładce obłożony tkaniną introligatorską lub eco skórą, która może być personalizowana na wiele sposobów, między innymi nadrukami uv, grawerami, okienkami zdjęciowymi zatopionymi w błyszczącym akrylu.

DOSTĘPNE OKIENKA

DOSTĘPNE MATERIAŁY AKSAMITNE:

DOSTĘPNE MATERIAŁY STANDARD:

DOSTĘPNE MATERIAŁY EKO SKÓRA:

Dreambook KREATIV 100 1

DREAMBOOK KREATIV 100% – to foto album zwany foto zeszytem czyli jego karty znajdujące się w środku to miękie kartki rozkładane prawie, że na płasko. Charakteryzuje się oprawą w twardej okładce obłożony gdzie projekt graficzny lub zdjęcie na całej okładce stanowi jego oprawę.

Fotoobraz na plotnie

FOTO OBRAZ NA PŁÓTNIE – Fotografia drukowana na płótnie do EcoSolventu z wyraźną, malarską fakturą. Wydruk naciągany jest na drewniane, sosnowe ramy o grubości dwóch, lub czterech centymetrów. Produkt dostępny w szesnastu formatach. 

Fotoobraz na piance

FOTO OBRAZ NA PIANCE – Fotografia wydrukowana na półmatowym, wytrzymałym papierze (druk atramentowy) Wydruk podklejony do sztywnej, kilkumilimetrowej, jasnej pianki. Fotoboard jest lekki, ale bardzo trwały. Produkt nie posiada zawieszek montażowych. 

Fotoobraz w akrylu

FOTO OBRAZ W AKRYLU – Fotografia wydrukowana na matowym, profesjonalnym papierze syntetycznym (techniką druku pigmentowego). Pokryta w całości połyskującą, akrylową płytą o grubości 6mm. Akryl tworzy efekt nałożonego na zdjęcie „szkła”. 

Fotoobraz w akrylu na dystansie

FOTO OBRAZ W AKRYLU NA DYSTANSIE – Fotografia wydrukowana na gładkim papierze syntetycznym (druk pigmentowy). Pokryta akrylową płytą, umieszczona na dystansie i zamontowana do płyty MDF. Produkt dostępny z wykończeniem passe-partout (opcjonalnie). 

Pendrive CLASIC

USB W OPAKOWANIU to czarny pendrive standard 3.0, zamknięty w ręcznie robionym pudełeczku o formacie 14x15cm. Prawa strona wnętrza opakowania wypełniona jest ciemną gąbką, lewa to miejsce na Twoje zdjęcia. Opakowanie dostępne jest linii: Classic, z szerokim wyborem materiałów na oprawę i możliwością wykonania okienka oraz Kreativ 100%, gdzie projekt obejmuje całą okładkę. Personalizujemy również sam nośnik danych. Możesz też zrezygnować z USB i zamówić samo pudełeczko. 

DOSTĘPNE OKIENKA:

Pendrive KREATIV

USB W OPAKOWANIU to czarny pendrive standard 3.0, zamknięty w ręcznie robionym pudełeczku o formacie 14x15cm. Prawa strona wnętrza opakowania wypełniona jest ciemną gąbką, lewa to miejsce na Twoje zdjęcia. Opakowanie Kreativ 100%, gdzie projekt obejmuje całą okładkę. Personalizujemy również sam nośnik danych. Możesz też zrezygnować z USB i zamówić samo pudełeczko. 

Pendrive

PENDRIVE BOX to ręcznie wykonane pudełeczko, zawsze z nośnikiem danych w wersji mini, z dopasowaną kolorystycznie do oprawy wstążeczką. Jego mały format sprawia, że wyglądem przypomina szkatułkę, co dodaje mu eleganckiego charakteru. Ponieważ jego okładka może zostać wykonana z ekoskóry, tkaniny introligatorskiej lub tkanin duo, tworzy eleganckie uzupełnienie dla Fotoalbumu, czy Fotoksiążki, stanowiąc z nią estetyczny, dopasowany komplet. 

Pendrive BIG BOX

PENDRIVE BIG BOX to ręcznie wykonane opakowanie (15×10 cm), w którego środku znajduje się USB standard. Nośniki danych mogą mieć pojemności: 16, 32 i 64 GB. Opakowanie dostępne jest w dwóch liniach. Pierwsza z nich to linia Classic, gdzie opakowania pokrywane są materiałami introligatorskimi oraz ekoskórami. Z kolei druga – Kreativ 100% to opakowania, gdzie okładka jest drukowana i pokrywana laminatem. Pendrive jest dopasowane do okładki (linia Classic) lub do wnętrza (linia Kreativ 100%).

Pendrive WOOD

Pendrivy z lini WOOD

plyta dvd

Do wyboru masz płyty DVD z nadrukiem błyszczącym typu gloss, oraz DVD DL i Blu-ray z drukiem matowym. Produkt możesz zamówić już od jednej sztuki. Będzie zabezpieczony w specjalnym, plastikowym pudełeczku. 

dvd cd opakowanie

Okładka na płyty występuje w trzech kolekcjach: Classic i Kreativ (w formatach 14×13 oraz 13×18) i Basic (tylko 14×13). Dwie pierwsze opcje możesz kupić od jednej sztuki. Okładki Basic dostępne są od minimalnej ilości dziesięciu sztuk.

odbitki

ODBITKI naświetlamy na niezawodnych maszynach Noritsu, na papierach FUJI: gloss, lustre, silk oraz metallic. Ponieważ jesteśmy największym polskim laboratorium fotograficznym, wywołamy Twoje ZDJĘCIA nie tylko w najlepszej dostępnej na rynku jakości, ale zrobimy to błyskawicznie, a każde zlecenie/sesję spakujemy osobno!

Mamy dla Ciebie szeroką gamę produktów, w które możesz oprawić swoje fotografie ślubne i nie tylko. Fotoalbum, fotoksiążka oraz inne produkty z naszej oferty to  ręcznie wykonany produkt w dopasowanych kolorystycznie opakowaniach. Koniecznie sprawdź jak możesz spersonalizować swój foto album ślubny i nie tylko. Cena produktu uzależniona jest od wielu czynników tj. wielkość, format, personalizacja okładek ilość stron itp. Znajdziesz u nas fotoalbumy w różnych wersjach: od ekonomicznej po premium. 

Nasze produkty tj. Foto album, foto książka, foto zeszyt, foto obrazy czy nawet zwykłe odbitki to wyjątkowy sposób utrwala wspomnienia, dlatego warto zadbać o to aby były one  doskonałą, rodzinną pamiątką. Wysokiej jakości druk, ciekawe wzory okładek, estetyczne materiały na oprawy, szerokie możliwości personalizacji sprawiają, że nasze produkty są idealnym rozwiązaniem dla Was. 

CENNIK

FOTOGRAF WROCŁAW

PONIŻEJ WYBIERZ JAKI CENNIK CIĘ INTERESUJE​

PAKIET BRĄZOWY

2000 PLN
 • Ilość zdjęć: ok. 800 szt.
 • Nośnik: ozdobny pendrive
 • Czas pracy: od przygotowań do oczepin włącznie.
 • Sesja narzeczeńska: TAK.
 • Plener Ślubny: TAK*.
 • Foto Album: NIE.
 • Galeria internetowa zdjęć: NIE.
 • Fotościanka: NIE.
 • Foto Budka \ Foto Lustro: NIE.
 • Księga Gości: NIE.
 • Dojazd: Powyżej 30km – 1zł\1km.

PAKIET SREBRNY

2500 PLN
 • Ilość zdjęć: ok. 800 szt.
 • Nośnik: ozdobny pendrive
 • Czas pracy: od przygotowań do oczepin włącznie.
 • Sesja narzeczeńska: TAK.
 • Plener Ślubny: TAK*.
 • Foto Album: TAK 1 szt. (30x30/10)
 • Galeria internetowa zdjęć: TAK.
 • Fotościanka: NIE.
 • Foto Budka \ Foto Lustro: NIE.
 • Księga Gości: NIE.
 • Dojazd: Powyżej 30km – 1zł\1km.

PAKIET INDYWIDUALNY

Minimum 20 osób
130PLN od osoby
 • Pełen reportaż z ceremonii mszy świętej z pierwszej komunii św.
 • Ujęcia przed kościołem, wejście do kościoła
 • Przemówienia dzieci i rodziców pierwszokomunijnych
 • Dary dla księdza
 • Ujęcia w ławkach dzieci
 • Przyjęcie pierwszej komunii św
 • Podziękowania
 • Wyjście z kościoła
 • Rozdanie obrazków
 • Pendrive (dla każdej osoby) ze wszystkimi zdjęciami (msza św, grupówki, indywidualne)

PAKIET GRUPOWY

Nie zależny od ilości osób
2500PLN od grupy
 • Pełen reportaż z ceremonii mszy świętej z pierwszej komunii św.
 • Ujęcia przed kościołem, wejście do kościoła
 • Przemówienia dzieci i rodziców pierwszokomunijnych
 • Dary dla księdza
 • Ujęcia w ławkach dzieci
 • Przyjęcie pierwszej komunii św
 • Podziękowania
 • Wyjście z kościoła
 • Rozdanie obrazków
 • Pendrive (dla grupy) ze wszystkimi zdjęciami (msza św, grupówki, indywidualne)

PAKIET INDYWIDUALNY

Minimum 20 osób
130PLN od osoby
 • Pełen reportaż ze Studniówki
 • Przyjazd uczniów i nauczycieli na bal studniówkowy
 • Część oficjalna studniówki
 • Ujęcia przy stołach
 • Polonez
 • Zabawa \ Konkursy \ Skecze
 • Pendrive (dla każdej osoby)

PAKIET GRUPOWY

Nie zależny od ilości osób
2500PLN od grupy
 • Pełen reportaż ze Studniówki
 • Przyjazd uczniów i nauczycieli na bal studniówkowy
 • Część oficjalna studniówki
 • Ujęcia przy stołach
 • Polonez
 • Zabawa \ Konkursy \ Skecze
 • Pendrive (dla grupy)

PAKIET CHRZCINY

800PLN
 • Pełen reportaż uroczystości Chrztu świętego
 • Przygotowanie dziecka do chrztu świętego
 • Uroczystość chrztu świętego w kościele
 • Uroczystości na przyjęciu
 • Sesja plenerowa
 • Pendrive ze wszystkimi zdjęciami

FOTOGRAFIA DO DOKUMENTÓW

Zdjęcia do paszportu, prawa jazdy, dowodu, dyplomu, legitymacji itp.
35PLN
 • Zdjęcia w naszym studio
 • Ilość zdjęć: 6 szt.
 • Retusz zdjęć: TAK.
 • Czas oczekiwania: ok 10 min.
 • Możliwość wysłania zdjęć na emaila

FOTOGRAFIA RODZINNA

Sesje - Boże Narodzenie, Wielkanoc, Urodziny itp.
249PLN \sesja
 • Zdjęcia w naszym studio: 2 aranżacje
 • Ilość zdjęć: do 10 szt. na DVD lub cyfrowej
 • Czas pracy: do 30-45 min
 • Do wykorzystania: wiele gadżetów podczas całej sesji
 • *Foto Album: do uzgodnienia
 • *Odbitki: do uzgodnienia
 • Foto Obraz: do uzgodnienia
 • Galeria internetowa zdjęć: TAK

FOTOGRAFIA NOWORODKOWA \ CIĄŻOWA

Sesje - Noworodkowe, ciążowe
249PLN \sesja
 • Zdjęcia w naszym studio: 2 aranżacje
 • Ilość zdjęć: do 10 szt. na DVD lub cyfrowej
 • Czas pracy: do 30-45 min
 • Do wykorzystania: wiele gadżetów podczas całej sesji
 • *Foto Album: do uzgodnienia
 • *Odbitki: do uzgodnienia
 • Foto Obraz: do uzgodnienia
 • Galeria internetowa zdjęć: TAK

Jesteśmy firmą, która świadczy swoje usługi Fotograficzne w zakresie:

Fotograf Ślubny Wrocław

To fotografia reportażowa, która pozwoli Wam wrócić po latach do najważniejszego dnia w Waszym życiu. Zdjęcia Ślubne jakie od nas otzrymujecie stanowią nie zapomnianą pamiatke na wiele lat. Gotowy materiał w postaci Zdjęć ślubnych oddajemy w postaci cyfrowej na okolicznościowym pendrivie. Wszystkie zdjęcia jakie wam oddajemy są wyselekcjonowane i poddane autorskiej obróbce. Dodatkowo możemy również je oprawić w przepiękne Albumy Ślubne, które mamy w naszej ofercie.

Fotograf na I Komunię świętą Wrocław

To fotografia reportażowa dnia, w którym wasze dziecko poraz pierwszy przystępuje do przyjęcia Pana Jezusa. Fotografia komunijna to przede wszystkim na bieżąco chwytanie najważniejszych momentów i emocji jakie towarzyszą Waszym dzieciom. Nasze zdjęcia pierwszokomunijne jakie wam oddajemy są wyselekcjonowane i poddane autorskiej obróbce. Dodatkowo możemy również je oprawić w przepiękne Albumy Komunijne, które mamy w naszej ofercie.

Fotograf na Chrzest święty Wrocław

To fotografia reportażowa całego dnia ze chrzcin waszego dziecka. Fotografia z Chrztu Świętego zaczyna się od przygotowań maluszka czyli tzw. ubierania go przez rodziców w domu. Następnym etapem jest msza święta a etapem końcowym jest przyjęcie, na którym jesteśmy do Torta. Między czasie na naszych zdjęciach fotograf uwieczni takie momenty jak życzenia gości biesiadujących przy stołach oraz krótką sesję rodzinną na ogrodzie lub gdzieś w lokalu. Nasze zdjęcia chrztu świętego jakie Wam oddajemy są wyselekcjonowane i poddane autorskiej obróbce. Dodatkowo możemy również je oprawić w przepiękne Albumy, które mamy w naszej ofercie.

Fotograf na Studniówkę Wrocław

To fotografia reportażowa, którą zaczynamy od przyjazdu uczestników (uczniów i nauczycieli) na przyjęcie. Kolejnym etapem uwiecznionym na zdjęciach studniówkowych jest częśc oficjalna czyli przywitanie wszystkich przez dyrekcję oraz polonez. Zdjęcia grupowe podczas studniówki to nie rozłączny element tego typu fotografii, więc tego nie może u Was też zabraknąć. Etapem końcowym jest część taneczna, na której skupiamy się nie tylko na zabawie na parkiecie ale również na dyskretnych zdjęciach przy stołach uczniów i nauczycieli oraz tortem studniówkowym. Nasze zdjęcia studniówkowe jakie Wam oddajemy są wyselekcjonowane i poddane autorskiej obróbce. Dodatkowo możemy również je oprawić w przepiękne Albumy, które mamy w naszej ofercie.

Fotograf na Imprezę rodzinną Wrocław

Fotograf na Imprezę Firmową Wrocław

Fotograf produktowy Wrocław

Fotograf Reklamowy Wrocław

 Przygotowaliśmy Wam kilka pakietów a właściwie cenników fotografii ślubnej, cenników fotografii pierwszokomunijnej, na chrzciny i na studniówkę zróżnicowanych ceną i zakresem usług. Pamiętajcie o tym, że ofertę naszą można modyfikować o wasze pomysły i upodobania innymi słowy nie szufladkujemy was sztywno w naszą pakiety wręcz przeciwnie jest ona swoistym zbiorem wieloletniego doświadczenia w branży fotografii ślubnej. Została podzielona na najczęściej wybierane przez Pary Młode pakiety. Stanowi zatem niewielkim zarysem całej naszej oferty aby móc zobrazować Państwu co ma wpływ na cenę danego pakietu. Cena naszych usług jest uzależniona nie tylko od wybranego pakietu (które jak już wspomnieliśmy można modyfikować) ale również m.in. od terminu, lokalizacji, czy opcji dodatkowych. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu sprecyzowania Waszych wymagań i umożliwienia nam wykonania jak najdokładniejszej wyceny. No i niezmiernie byłoby nam milo jakbyśmy się spotkali i porozmawiali o waszych wymaganiach w stosunku do Nas naszej pracy i tego czego byście chcieli.

Wszelkie pytania lub niejasności związane z naszą ofertą zalecamy omówić na krótkim (niezobowiązującym) spotkaniu, na które już dziś bardzo serdecznie Państwa zapraszamy. To doskonała okazja nie tylko do bliższego zapoznania się, ale również zaznajomienia się z techniczną stroną naszej współpracy tj. zdjęciami podczas całego dnia, wyborem zdjęć, albumami, jakością papieru fotograficznego oraz wszelkimi sprawami, które składają się na efekt końcowy naszej współpracy.

Pamiętajcie że jeżeli juz się zdecydujecie na nasze usługi, przy podpisaniu umowy z nami nie musiecie wiedzieć lub już deklarować się jaki pakiet chcecie. Dla Państwa najważniejsze jest podpisać umowe a tym samym zarezerwować sobie termin. W umowie, którą z Wami podpisujemy jest zawarty cennik i oferta która na dzień podpisania obowiązuje do końca. Jeżeli nie wiecie jaki Pakiet wybrać wstepnie wpisujemy pakiet najniższy w tym przypadku Pakiet Brązowy który w każdej chwili mozecie podwyższyć do srebrnego, złotego czy platynowego.

Może interesuje Cię również oferta, Filmowanie WrocławFotobudka WrocławFotolustro Wrocław, Fotobudkka 360 Wrocław, Live streaming Wrocław? Zapoznaj się z naszą ofertą na inne usługi z naszej oferty.

GALERIA

FOTOGRAF WROCŁAW

ZOBACZ W PONIŻSZYCH ZAKŁADKACH JAK WYGLĄDAJĄ NASZE PRACE

zdjęcia z ślubnych sesji plenerowych

Ślubne sesje plenerowe wykonujemy najczęściej w inny dzień niż dzień ślubu i wesela. Na życzenie Państwa Młodych możemy wykonać mini sesję w dniu ślubu. Miejsce, dzień oraz godzinę wykonania zdjęć z sesji plenerowej  ustalamy indywidualnie. Najczęściej jest są to parki, łąki, lasy, zalewy, zamki, pałace. Możemy również wykonać zagraniczną sesję fotograficzną po wiecej szczegółów zapraszam do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie.

UWAGA!!!

Chcesz oglądnąć przykładowe zdjęcia ze ślubnych sesji plenerowych kliknij w zdjęcie aby otworzyć w pełnej wielkości zdjęcie obok

zdjęcia z przygotowań do ślubu i wesela

Fotografia z przygotowań do ślubu i wesela to coraz częśćiej nie odrywalna część. Najczęściej ubierania zaczynamy od Pana Młodego gdyż jak tradycja nakazuje Błogosławieństwo rodziców odbywa się w domu Panny Młodej. Gdy już zakończymy fotografować Pana Młodego podczas przygotowań jedziemy do Panny Młodej aby rozpocząć u niej ubieranie i przygotowanie. Podczas tego etapu fotografujemy detale tj: buty, garnitur, suknię, biżuterię jej i jego oraz sam proces ubierania przez świadków bądź rodziców. Jak się uda i czas pozwoli często na zdjęciach mamy uwiecznione również zdjęcia z rodziną Pana Młodego i Panny Młodej.

UWAGA!!!

Chcesz oglądnąć przykładowe zdjęcia z przygotowań do ślubu i wesela kliknij w zdjęcie aby otworzyć w pełnej wielkości zdjęcie obok

zdjęcia ze ślubu kościelnego

Zdjęcia podczas ślubu kościelnego to jeden z najważniejszych momentów w całym dniu. Jak nie najważniejszy. To tutaj za chwilę Państwo Młodzi wypowiedzą sobie sakramentalne TAK. Podczas mszy staramy się być dyskretni i nie zauważalni. Na zdjęciach otrzymacie napewno moment wejscia do kościoła, przywitania przez księdza, Modlących się światków, rodziców, gości, moment złożenia sobie przysięgi małżeńskiej, przyjęcie komunii świętej oraz wyjście z kościoła.

UWAGA!!!

Chcesz oglądnąć przykładowe zdjęcia z ślubu kościelnego kliknij w zdjęcie aby otworzyć w pełnej wielkości zdjęcie obok