PYTANIA DO KAMERZYSTY śLUBNEGO WROCŁAW

W TYM ARTYKULE DOWIESZ SIĘ JAKIE NALEŻY ZADAĆ PYTANIA KAMERZYSTY ŚLUBNEMU PRZED PODPISANIU UMOWY

Poniżej przedstawiamy Wam pytania jakie możecie zadać Kamerzyście Ślubnemu z Wrocławia i nie tylko przed podpisaniem umowy

Wszystko w zależności od usługi jaką Państwo zamawiają. Jeżeli chodzi o videofilmowanie to jest to jeden kamerzysta chyba że zdecydują się Państwo na pakiet usług z dwoma operatorami to wtedy cena rośnie o 50% danego pakietu. Usługa dodatkowa w naszej ofercie jest również możliwość filmowania z powietrza wtedy należy doliczyć kwotę 500 zł bo jest potrzebna dodatkowa osoba do obsługi drona.

Wszystko zależy od Państwa od którego momentu chcą Państwo abyśmy pracowali. Przeważnie zaczynamy pracować od przygotowań do oczepin włącznie czyli mniej więcej do godziny 1 w nocy.

Film oddajemy standardowo w jakości FULL HD 50p spersonalizowany na nośnik danych typu pendriv. Długość filmu ustalamy indywidualnie w zależności jaka ofertę Państwo wybiorą reportażową 90-120min czy teledyskową od 15-45min.

utaj warto zauważyć, że nie zależy to tylko od nas, zależy to od wielu czynników takich jak czy mamy jeszcze do nagrania jakieś dodatkowe teledyski które trzeba nagrać w inny dzień niż dzień ślubu np sesję plenerową.

Używamy aparatów do nagrywania filmów typu VDSLR z wymienną optyką oraz niekiedy z dodatkowym oświetleniem typu led oraz rejestratorami dzwięku. Do płynnych ujęć używamy systemów stabilizacji obrazu typu gimbal i sliderów.

Taka sytuacja może się zdarzyć. Ale spokojnie … Profesjonalista powinien mieć zawsze ze sobą dwa aparaty. Jeden główny a drugi dodatkowy. Powinien być przygotowany na nieoczekiwaną sytuację.

My pracuję w ten sposób: jeden korpus aparatu używam jako podstawowy, drugi również pracuje jako aparat dodatkowy na statywie.

Oczywiście każdy z naszych fotografów i filmowców stosowne zezwolenie posiada i ma ukończony kurs liturgiczny.

Tak umowa jest niezbędna do tego aby my jako firma klapkowscy.com obsługiwała waszą uroczystość. Nie bójcie się tej umowy na spotkaniu każdy punkt umowy omówimy i wyjaśnimy jak coś będzie nie do końca zrozumiałe. Pamiętajcie o jednym umowa jest dla nas, a przede wszystkim dla was zabezpieczeniem.

Płatności są podzielone na tak jakby 3 raty:

 – pierwsza rata to zadatek 1/3 kwoty końcowej i jest on pobierany przy podpisaniu umowy

 – druga rata to 2/3 kwoty płatna na weselu

 – trzecia rata to 3/3 kwoty płatna przy oddaniu Wam wszystkich zdjęć oraz jak są albumów.

KONTAKT

MASZ JAKIEŚ PYTANIA? CHĘTNIE NA NIE ODPOWIEMY

FORMULARZ KONTAKTOWY

  DANE KONTAKTOWE

  kontakt@klapkowscy.com

  TEL: +48 785 055 890

  Studio Foto – Video klapkowscy.com

  Sebastian Kłapkowski

  55-114 Wisznia Mała

  ul. Na kolonii 8b

  ING BANK: 20 1050 1575 1000 0097 1585 8982

  NIP: 898 194 34 25, REGON: 383759107