FOTOBUDKA CZY FOTOLUSTRO?

W TYM ARTYKULE DOWIESZ SIĘ JAKIE SĄ RÓZNICE MIĘDZY MIĘDZY FOTOBUDKĄ A FOTOLUSTREM

W tym artykule postaramy się wytłumaczyć co to za urządzenia fotobudka i fotolustro na jakie imprezy się one nadają bo nie tylko na ślub i wesele.

Zacznijmy może od Fotobudki bo chyba każdy już na przeróżnych imprezach takich jak ślub, studniówka, półmetek a nawet urodziny widział i sam bawił się przy Fotobudce. Dla tych co nie wiedzą jeszcze co to jest już tłumaczymy. Fotobudka jest to urządzenie przy którym znajdujące się osoby przebierają się w różnego rodzaju akcesoria typu peruki wąsy kapelusze itp. widząc się w ekranie od 12-19 cali. Następnie urządzenie wykonuje serię zdjęć przeważnie są to 3-4 zdjęcia w odstępach ok 10 sekund. Ten czas jest dla gości aby mogli szybko przyjąć nowa pozę lub przebrać się. Tutaj warto się zatrzymać co do samych zdjęć. Fotobudka a właściwie aparat w niej znajdujący się wykonuje zdjęcia portretowe czyli od pasa w górę. Kolejno Fotobudka drukuję zdjęcia a państwo sobie je zabierają.

Jak wygląda sama fotobudka? Przedstawia to poniższe zdjęcie

Jak wyglada fotobudka wroclaw 

Co do samego urządzenia wymiary jego to mniej więcej 50cm szerokości, 50cm długości i około 150cm wysokości. tak więc nie wiele aby mogło ono stanąć praktycznie w każdym pomieszczeniu.

Fotolustro co to jest takiego?

Nie będziemy się już tutaj rozpisywać o zasadzie działania tego urządzenia bo zasada działania jest taka sama jak przy Fotobudce z kilkoma różnicami. Aparat znajdujący się w fotolustrze kadruje całą postać a nie jak w przypadku fotobudki od pasa w górę. Przez proces zabawy prowadzą nas komendy głosowe urządzenia oraz dla uatrakcyjnienia zabawy wyświetlane są animacje a to wszystko na 42-60 calowym ekranie lustra.

Jak wygląda sama fotolustro? Przedstawia to poniższe zdjęcie

Jak wyglada fotolustro Wroclaw

Wymiary fotolustra są znacznie większe od fotobudki bo 100cm szerokości 80cm długości i 135-150cm wysokości.

Podsumowanie tematu „Fotolustro czy Fotobudka”

+Plusy fotolustra:

+ Świetny wygląd
+ Różnokolorowe podświetlenie LED,
+ Wykorzystanie najnowszych technologii takich jak gigantyczny dotykowy ekran, których samo wypróbowanie to nie lada atrakcja,
+ Mnogość możliwości personalizacji wydruków,
+ Animacje zabawiające gości oraz zachęcające do wykonania zdjęć,

-Minusy fotolustra:

– Czas wykonania zdjęć znacznie większy niż przy standardowej fotobudce, co w przypadku dużej ilości gości może powodować kolejki.

– Wielkość samego urządzenia.

– Cena wynajmu przynajmniej o 200zł droższa za każdą godzinę.

Z naszego punktu widzenia Fotobudka świetnie sprawdzi się przy bardzo dużych ilościach gości gdzie trzeba szybko zrobić serię kilku zdjęć dla dużej ilości gości. Dodatkowym atutem są znacznie mniejsze wymiary i z pewnością zmieści się do wszystkich pomieszczeń.

Cennik i oferta wynajmu naszej fotobudki znajduje sie tutaj

Cennik i oferta wynajmu naszego fotolustra znajduje sie tutaj

KONTAKT

MASZ JAKIEŚ PYTANIA? CHĘTNIE NA NIE ODPOWIEMY

FORMULARZ KONTAKTOWY

  DANE KONTAKTOWE

  kontakt@klapkowscy.com

  TEL: +48 785 055 890

  Studio Foto – Video klapkowscy.com

  Sebastian Kłapkowski

  55-114 Wisznia Mała

  ul. Na kolonii 8b

  ING BANK: 20 1050 1575 1000 0097 1585 8982

  NIP: 898 194 34 25, REGON: 383759107