PYTANIA DO FOTOGRAFA śLUBNEGO WROCŁAW

W TYM ARTYKULE DOWIESZ SIĘ JAKIE NALEŻY ZADAĆ PYTANIA FOTOGRAFOWI ŚLUBNEMU PRZED PODPISANIU UMOWY

Poniżej przedstawiamy Wam pytania jakie możecie zadać Fotografowi Ślubnemu z Wrocławia i nie tylko przed podpisaniem umowy

Wszystko w zależności od usługi jaką Państwo zamawiają. Jeżeli chodzi o fotografie to jest to jeden fotograf chyba że zdecydują się Państwo na dwóch fotografów to będą to dwie osoby. Trzeba Pamiętać ze przy dwóch fotografach cena jest wyższa.

Wszystko zależy od Państwa od którego momentu chcą Państwo abyśmy pracowali. Przeważnie zaczynamy pracować od przygotowań do oczepin włącznie czyli mniej więcej do godziny 1 w nocy.

Ilość zdjęć w każdym pakiecie jest mniej więcej taka sama czyli około 800 szt. Wszystkie zdjęcia zostają poddane obróbce komputerowej pod takim względem jak ustawienie jasności, kontrastu, nasycenia, wyostrzenia. Zdjęcia te oddajemy w formie elektronicznej JPG nagranych na ozdobnym pendrivie. Poza tym od pakietu srebrnego w naszym cenniku zdjęcia też umieszczamy w albumach w postaci fotoksiążek.

Tutaj warto zauważyć, że nie zależy to tylko od nas, zależy to od wielu czynników takich jak czy sesje plenerowe robimy w inny dzień niż dzień ślubu jeśli tak to kiedy? Następnie od wyboru przez was opraw do albumów – fotoksiażek, akceptacji projektu fotoksiążek. Im szybciej w\w rzeczy zrobimy tym Państwo szybciej dostana od nas materiał. Natomiast nakładamy na siebie termin, który jest zapisem w umowie i mówi on o 180 dniach roboczych liczonych od otrzymania niezbędnych informacji zwrotnych od was.

Używamy pełno klatkowych aparatów firmy Nikon z kilkoma jasnymi obiektywami. Na koniec powiemy to co zawsze mówimy nie sprzęt robi zdjęcia a fotograf, a dobry aparat w rękach profesjonalnego i doświadczonego fotografa może czynić z waszych fotografii cuda.

Taka sytuacja może się zdarzyć. Ale spokojnie … Profesjonalista powinien mieć zawsze ze sobą dwa aparaty. Jeden główny a drugi dodatkowy. Powinien być przygotowany na nieoczekiwaną sytuację, na przykład zacięcie migawki. 

My pracuję w ten sposób: jeden korpus aparatu używam jako podstawowy, drugi mam cały czas pod ręką. Noszę go na ramieniu. Ma założony inny obiektyw – z dużą ogniskową. Dzięki temu, mogę robić zbliżenia stojąc relatywnie daleko od fotografowanych osób. W sytuacji awaryjnej, mogę użyć zamiennie obu korpusów.

Oczywiście każdy z naszych fotografów i filmowców stosowne zezwolenie posiada i ma ukończony kurs liturgiczny.

Tak umowa jest niezbędna do tego aby my jako firma klapkowscy.com obsługiwała waszą uroczystość. Nie bójcie się tej umowy na spotkaniu każdy punkt umowy omówimy i wyjaśnimy jak coś będzie nie do końca zrozumiałe. Pamiętajcie o jednym umowa jest dla nas, a przede wszystkim dla was zabezpieczeniem.

Płatności są podzielone na tak jakby 3 raty:

 – pierwsza rata to zadatek 1/3 kwoty końcowej i jest on pobierany przy podpisaniu umowy

 – druga rata to 2/3 kwoty płatna na weselu

 – trzecia rata to 3/3 kwoty płatna przy oddaniu Wam wszystkich zdjęć oraz jak są albumów.

KONTAKT

MASZ JAKIEŚ PYTANIA? CHĘTNIE NA NIE ODPOWIEMY

FORMULARZ KONTAKTOWY

  DANE KONTAKTOWE

  kontakt@klapkowscy.com

  TEL: +48 785 055 890

  Studio Foto – Video klapkowscy.com

  Sebastian Kłapkowski

  55-114 Wisznia Mała

  ul. Na kolonii 8b

  ING BANK: 20 1050 1575 1000 0097 1585 8982

  NIP: 898 194 34 25, REGON: 383759107