VIDEOFILMOWANIE

Filmowanie
FULL HD/ULTRA HD

HD 4K

Aby sprostać Państwa wysokim oczekiwaniom nasze filmy mogą być nagrane w najwyższej technologii Full HD oraz 4K. Daje to gwarancje najwyższej jakości obrazu. Dzięki temu otrzymacie wyrazisty ostry obraz o pełnej gamie kolorów.

 

Filmowanie z
POWIETRZA

Dron

Realizujemy profesjonalną rejestrację materiałów filmowych nie tylko z ziemi ale i z powietrza z wykorzystaniem najnowocześniejszego statku bezzałogowego-drona, który zapisuje obraz w jakości Full HD a w niedalekiej przyszłości nawet 4K.

 

Montaż
PRODUKCJA

Komputer

Montaż video w naszej firmie jest jednym z najważniejszych elementów podczas tworzenia filmu, gdyż nadaje ostateczną formę i wygląd całego projektu. Dobrze zmontowany film to bezcenna pamiątka na całe życie.

 

Kopiowanie
PRZEGRYWANIE

VHS DVD

Nasze studio jest w stanie przegrać i przekopiować film praktycznie z każdego nośnika analogowego jak i cyfrowego. Każdy film, który Państwo nam powierzą do skopiowania lub przegrania poddajemy starannej digitalizacji, obróbce, konwersji oraz odnowieniu.

USŁUGI VIDEOFILMOWANIE

 • Filmy z imprez rodzinnych i okolicznościowych tj. Videofilmowanie Ślubów i wesel, Videofilmowanie Pierwszej Komunii Świętej, Videofilmowanie Studniówek, Videofilmowanie Chrzcin i wiele wiele innych.
 • Filmy reklamowe, Teledyski, filmy promocyjne, filmy korporacyjne i filmy instruktażowe
 • Filmy w technologii Timelaps
 • Filmowanie z powietrza
 • Bezpośredni przekaz na Tele BIM
 • Kopiowanie filmów z kaset VHS, S-VHS, DVmini na płyty DVD-R, DVD+R, Blu-Ray oraz na pamięci Flash
 • Obróbka materiałów światłoczułych (8mm, 8mm super – TELEKINO)
 • Usługi montażowe i kamerowe
 • Filmy na płycie DVD-R DVD+R, Blu-Ray
 • Filmy w jakości SD, FULL HD, 4K
 • Filmy w technologii 3D w trzech wymiarach.

REALIZACJE VIDEOFILMOWANIE

W powyższych zakładkach przedstawiamy nasze realizacje dotyczące Filmowania, Wideofilmowania oraz Montażu Filmowego. Aby Państwu ułatwić podzieliliśmy je na odpowiednie działy. Są to przykładowe Filmy mniej więcej przedstawiające to co możemy zrobić.

Filmujemy przy użyciu minimum dwóch kamer ( aparatów tzw. bezlusterkowców VDSLR) lub więcej, co sprawia, iż uzyskujemy dynamiczny i ciekawy efekt.

Używamy systemów stabilizacji obrazu steadicam, gimbali, sliderów kamerowych, kranów kamerowych oraz quadokopterów, dronów (na życzenie klienta).

To wszystko sprawia, że Państwa filmy są profesjonalne, nowatorskie a ujęcia stabilne i niepowtarzalne. Dodatkowo używamy zewnętrznych rejestratorów dźwięku, oraz jak trzeba dodatkowych lamp LED.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie (w zależności od gustu oraz możliwości finansowych klienta). Jesteśmy gotowi zrealizować najbardziej wymagające i kreatywne projekty, od scenariusza poprzez realizację, montaż i postprodukcję.

Jesteśmy elastyczni, a w trakcie pracy dyskretni i niezawodni.

Gotowe Państwa film mogą Państwo otrzymać w jakości Full HD lub nawet 4K UHD na płytach Blu-ray na pendrive.


Wszystkie filmy zawarte i umieszczone na naszej stronie są naszego autorstwa, przez nas nagrywane i montowane. Materiały filmowe są skompresowane do odpowiednich wymogów serwera dlatego ich jakość na stronie może być gorsza.

Kopiowanie, przetwarzanie lub wykorzystywanie w jakiejkolwiek formie filmów lub treści zamieszczonych na stronie klapkowscy.com jest zabronione! Wszelkie nagrania filmowe, oraz treści zamieszczone na tej stronie, są chronione prawami autorskimi.

Życzymy miłego oglądania.

CENNIKI VIDEOFILMOWANIE

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi cennikami na usługi Videofilmowania. Klikając w odpowiednią zakładkę przejdą Państwo do odpowiedniego cennika. Nasza oferta na filmowanie jest elastyczna i zawsze możecie ją zmodyfikować na różne sposoby, wasze pomysły oraz tak aby była zgodna z waszymi potrzebami.

KONTAKT

KLAPKOWSCY.COM

FOTOGRAFIA & WIDEOFILMOWANIE & FOTOBUDKA & FOTOLUSTRO

 

 KONTAKT@KLAPKOWSCY.COM

TEL. 785 055 890

BIURO/STUDIO: Wisznia Mała, ul.Na Kolonii 8B

BIURO: Wrocław, ul.Nowowiejska 7/4

 
 
 
 

 

 

 
NAPISZ DO NAS: