FOTOGRAFIA

Fotografia
REPORTAŻOWA

Foto-reportaż

Fotografia reportażowa to realizacja materiału zdjęciowego z Państwa ważnych wydarzeń. Nasz Fotograf to osoba doświadczona, która uchwyci najlepsze momenty z tego dnia.

 

Fotografia
STUDYJNA

foto studio

Posiadamy własne studio fotograficzne wraz z całym niezbędnym sprzętem tj. system wieszania teł, tła, oświetlenie stale i blyskowe oraz niezbedny sprzęt do fotografi studyjnej. 

 

Sesje
PLENEROWE

foto plener

Podczas sesji zdjęciowej w plenerze zadbamy o wykonanie klasycznych portretów i zdjęć, w których tło stanowi natura i klimatyczny pejzaż. Razem z wami wybierzemy miejsce nawet zagranicą.

 

 Automat
FOTOBUDKA

Fotobudka

Posiadamy automat do robienia zdjęć. Wystarczy wybrać gadżety do przebrania, nacisnąć przycisk start, fotobudka wykonuje serie 3-4 zdjęć, które błyskawicznie się drukują.

USŁUGI FOTOGRAFIA

Odbitki

Odbitki

Formaty

Wywołujemy standardowe wymiary odbitek danej fotografii:

Prostokątne:

9×13, 10×15, 13×18, 15×21, 15×23, 18×24, 20×30, 30×40, 30×45, 30×60, 30×90

Kwadratowe:

13×13, 15×15, 20×20, 30×30

Do odbitek 15×23 polecamy opakowanie w cenie od 80 zł.

Jak zamawiać

Cennik

CENNIK ODBITEK

Format

Kodak PRO (mat, połysk, jedwab)

Fujicolor CRYSTAL (metalic)

9×13

0,60 zł

1,20 zł

10×15

0,60 zł

1,20 zł

15×21

1,3 zł

2,10 zł

15×23

1,30 zł

2,10 zł

18×24

4 zł

2,30 zł

20×30

4 zł

10 zł

30×40

12 zł

10 zł

30×45

12 zł

14 zł

30×60

28 zł

30 zł

30×90

36 zł

38 zł

Opakowanie na odbitki Classic

Opakowanie na odbitki

Oprawy

Tkanina introligatorska

Oprawa fotoalbum KREATIV tkanina a19-thumb Oprawa fotoalbum KREATIV tkanina a21-miniatura Oprawa fotoalbum KREATIV tkanina a34-miniatura Oprawa fotoalbum KREATIV tkanina a37-miniatura Oprawa fotoalbum KREATIV tkanina a38-miniatura Oprawa fotoalbum KREATIV tkanina a39-miniatura Oprawa fotoalbum KREATIV tkanina a40-miniatura

Dodatki

Dodatki opakowania na odbitkiOpakowanie na odbitki + płytaOpakowanie na odbitki + pendrive

Opakowanie na odbitki za dopłatą może być nie tylko grawerowane, ale także może zawierać:

 • miejsce na płytę (płytę należy dokupić osobno)
 • pendrive wybranej pojemności (od 8 GB do 64 GB)

Cennik

OPAKOWANIA NA ODBITKI CLASSIC

Opakowanie Classic

80 zł

Grawer

+ 30 zł

+ Płyta

+ 30 zł

+ Pendrive 8GB

+ 70 zł

+ Pendrive 16GB

+ 90zł

+ Pendrive 32GB

+ 150zł

+ Pendrive 64GB

+ 250zł

Grawer na Pendrivie

+ 10 zł

Opakowanie na odbitki KREATIV

opakowanie-na-odbitki-kreativ

 

Oprawy

Oprawę opakowania z linii Kreativ stanowi okładka zdjęciowa na papierze błyszczącym lub matowym.

Opakowanie na odbitki KREATIV opis

Wnętrze

Tkanina introligatorska

Oprawa fotoalbum KREATIV tkanina a19-thumb Oprawa fotoalbum KREATIV tkanina a21-miniatura Oprawa fotoalbum KREATIV tkanina a34-miniatura Oprawa fotoalbum KREATIV tkanina a37-miniatura Oprawa fotoalbum KREATIV tkanina a38-miniatura Oprawa fotoalbum KREATIV tkanina a39-miniatura Oprawa fotoalbum KREATIV tkanina a40-miniatura

Cennik

OPAKOWANIA NA ODBITKI KREATIV

Opakowanie KREATIV

110 zł

Grawer

+ 30 zł

+ Płyta

+ 30 zł

+ Pendrive 8GB

+ 70 zł

+ Pendrive 16GB

+ 90zł

+ Pendrive 32GB

+ 150zł

+ Pendrive 64GB

+ 250zł

Grawer na Pendrivie

+ 10 zł

GALERIA FOTOGRAFIA

W powyższych zakładkach przedstawiamy nasze realizacje dotyczące Fotografowania. Aby Państwu ułatwić podzieliliśmy je na odpowiednie działy. Są to przykładowe Zdjęcia mniej więcej przedstawiające to co możemy zrobić. Wszystkie zdjęcia zawarte i umieszczone na naszej stronie są naszego autorstwa, przez nas obrabiane i retuszowane.

Tutaj będziemy starać się na bieżąco dodawać nowe zdjęcia z nowych miejsc i przeróżnych imprez. Tak więc zapraszamy do przeglądania Galerii dzisiaj jak i w przyszłości.

 

Dlaczego to My powinniśmy zostać WASZYM FOTOGRAFEM?

 • Każdy zlecony nam Reportaż jest dla nas Najważniejszy, który  realizujemy z równym zapałem i profesjonalizmem. Poprostu Kochamy swoją pracę jest ona dla nas pasją.
 • Staramy się nie zwracać na siebie uwagi, abyście mogli czuć się swobodnie, a dzięki temu uchwycone momenty będą prawdziwe i naturalne.
 • Nie zlecamy wykonania reportażu Ślubnego zdjęć podwykonawcą.
 • Posiadam legalnie działającą firmę oraz zaświadczenie z kurii dla fotografów uprawniającą do wykonywania zdjęć podczas uroczystości kościelnych.
 • W swoich pakietach posiadamy własne fotobudki i fotolustra.
 • Aby być dalej niz nasza konkurencja do zdjęć możemy również wykorzystać Drona.
 • Jesteśmy Profesjonalistami, pracujemy na wysokiej jakości sprzęcie oraz jasnych obiektywach.
 • Zawsze schludnie jesteśmy ubrani i adekwatnie do danej imprezy, uroczystości. Nie możecie się przecież za nas wstydzić!!!
 • Podczas pracy nie spożywamy alkocholu!!!
 • Jesteśmy z Wami podczas tego ważnego dla Was dnia od przygotowań do oczepin włącznie chyba, że chcecie inaczej?
 • do 14 dni od imprezy przekazujemy Wam już pierwsze probki naszej pracy w postaci dozywotniego linku do galerii internetowej zdjęć.

To co przekonaliśmy was?

Kopiowanie, przetwarzanie lub wykorzystywanie w jakiejkolwiek formie naszych zdjęć, fotografii lub treści zamieszczonych na stronie klapkowscy.com jest zabronione! Wszelkie zdjęcia, fotografie oraz treści zamieszczone na tej stronie, są chronione prawami autorskimi.

Życzymy miłego oglądania.

CENNIK FOTOGRAFIA

Bardzo nam miło, że zainteresowaliście się naszą ofertą na usługi Fotograficzne. Aby zapoznać się z odpowiednim cennikiem zapraszamy do kliknięcia powyższych zakładek. Nasza oferta Fotografa stanowi owoc naszych wieloletnich doświadczeń w branży fotografii, które pozwoliły nam stworzyć odpowiednie pakiety. Oczywiście każdy z tych pakietów mogą Państwo dowolnie modyfikować i zmieniać tak aby były one zgodna Waszymi oczekiwaniami.

Swoją ofertę kierujemy do osób poszukujących świeżego i nowatorskiego spojrzenia na zdjęcia ślubne zdjęcia pierwszokomunijne oraz chrztu czy studniówki. Fotografia ślubna jest głównym elementem naszej działalności, na którą składa się szeroko pojęta fotografia rodzinna ale i nie tylko…

Każdego klienta przede wszystkim traktujemy indywidualnie, co świadczy o zdrowym i profesjonalnym podejściu do Państwa.

Przygotowaliśmy Wam kilka pakietów a właściwie cenników fotografii ślubnej, cenników fotografi pierwszokomunijnej, na chrzciny i na studniówkę zróżnicowanych ceną i zakresem usług. Pamiętajcie o tym, że ofertę naszą można modyfikować o wasze pomysły i upodobania innymi słowy nie szufladkujemy was sztywno w naszą pakiety wręcz przeciwnie jest ona swoistym zbiorem wieloletniego doświadczenia w branży fotografii ślubnej. Została podzielona na najczęściej wybierane przez Pary Młode pakiety. Stanowi zatem niewielkim zarysem całej naszej oferty aby móc zobrazować Państwu co ma wpływ na cenę danego pakietu. Cena naszych usług jest uzależniona nie tylko od wybranego pakietu (które jak już wspomnieliśmy można modyfikować) ale również m.in. od terminu, lokalizacji, czy opcji dodatkowych. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu sprecyzowania Waszych wymagań i umożliwienia nam wykonania jak najdokładniejszej wyceny. No i niezmiernie byłoby nam milo jakbyśmy się spotkali i porozmawiali o waszych wymaganiach w stosunku do Nas naszej pracy i tego czego byście chcieli.

Wszelkie pytania lub niejasności związane z naszą ofertą zalecamy omówić na krótkim (niezobowiązującym) spotkaniu, na które już dziś bardzo serdecznie Państwa zapraszamy. To doskonała okazja nie tylko do bliższego zapoznania się, ale również zaznajomienia się z techniczną stroną naszej współpracy tj. zdjęciami podczas całego dnia, wyborem zdjęć, albumami, jakością papieru fotograficznego oraz wszelkimi sprawami, które składają się na efekt końcowy naszej współpracy.

Pamiętajcie że jeżeli juz się zdecydujecie na nasze usługi, przy podpisaniu umowy z nami nie musiecie wiedzieć lub już deklarować się jaki pakiet chcecie. Dla Państwa najważniejsze jest podpisać umowe a tym samym zarezerwować sobie termin. W umowie, którą z Wami podpisujemy jest zawarty cennik i oferta która na dzień podpisania obowiązuje do końca. Jeżeli nie wiecie jaki Pakiet wybrać wstepnie wpisujemy pakiet najniższy w tym przypadku Pakiet Brązowy który w każdej chwili mozecie podwyższyć do srebrnego, złotego czy platynowego.

KONTAKT

KLAPKOWSCY.COM

FOTOGRAFIA & WIDEOFILMOWANIE & FOTOBUDKA & FOTOLUSTRO

 

 KONTAKT@KLAPKOWSCY.COM

TEL. 785 055 890

BIURO/STUDIO: Wisznia Mała, ul.Na Kolonii 8B

NIP: 898 194 34 25, REGON: 383759107

ING BANK: 20 1050 1575 1000 0097 1585 8982

 

 

 

 

Pracujemy na terenie całej Europy w szczególności zachodnio-południowa część Polski.

 

 
NAPISZ DO NAS:

   
  * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Studio Foto-Video klapkowscy.com Sebastian Kłapkowski 
  Polityka prywatności