O NAS

O nas

Sebastian

Właściciel i założyciel naszej firmy. Jego specjalność to fotografia i filmowanie oraz montaż produkcji filmowych. Człowiek orkiestra dla niego nie ma rzeczy nie możliwych. Rozładuję każdą nawet najbardziej napiętą atmosferę. Oaza spokoju i opanowania. Prywatnie Mąż i tata dwójki dzieci oraz interesuje się sportem.

Justyna

W naszej firmie zajmuje się szeroko pojętą fotografią. Specjalizuje się w zdjęciach reportażowych różnego rodzaju tj. śluby, wesela, komunie święte, chrzciny oraz imprezy firmowe, szkolenia i konferencji. Dziewczyna od zadań specjalnych. Piękniejsza część naszego zespołu. Prywatnie Żona i mama dwójki dzieci.

Firma

Jesteśmy legalną zarejestrowaną w Polsce firmą, której główna siedziba mieści się pod Wrocławiem. Świadczymy kompleksowe, profesjonalne usługi w zakresie Fotografii, Filmowania. Dodatkowo wynajmujemy Foto Budki i Foto Lustra. Działamy w tej branży nieprzerwanie od 1991 roku. Od tego czasu nabyliśmy bogate doświadczenie oraz wiedzę. Coraz łatwiej nam dopasowywać się do oczekiwań i wizji naszych klientów zarówno indywidualnych jak i biznesowych. Od samego początku swojego istnienia ogromny nacisk kładziemy na wysoką jakość naszych usług. Do każdego wykonywanego przez nas zlecenia podchodzimy indywidualnie, z pasją i pełnym zaangażowaniem. Wideofilmowanie i fotografia to nie tylko nasza praca, ale również pasja, której oddajemy się od samego początku działalności.

Posiadamy odpowiedni sprzęt klasy PRO do filmowania FULL HD i 4K typu VDSLR wraz z systemami stabilizacji obrazu tj. gimbal, slide camera, kran kamerowy. Od 2015 również filmujemy z powietrza dronem z kamerą 4k i pełnym systemem stabilizacji. Nasz pilot Drona posiada odpowiednią swiadectwo kwalifikacji UAVO wydane przez ULC.  Do fotografii używamy pełno klatkowych lustrzanek cyfrowych z wymienną optyką i zestawem jasnych obiektywów. W razie potrzeby posiadamy własne oświetlenie studyjne jak i reporterskie.

Zapraszamy Państwa do nie zobowiązujacego spotkania z nami w celu przedstawienia i pokazania Wam naszej pełnej oferty usług

LAT DOŚWIADCZENIA
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
ZREALIZOWANYCH PROJEKTÓW
GODZIN PRZED KOMPUTEREM
ODBYTYCH SPOTKAŃ
WYPITYCH KAW

KONTAKT

KLAPKOWSCY.COM

FOTOGRAFIA & WIDEOFILMOWANIE & FOTOBUDKA & FOTOLUSTRO

 

 KONTAKT@KLAPKOWSCY.COM

TEL. 785 055 890

BIURO/STUDIO: Wisznia Mała, ul.Na Kolonii 8B

NIP: 898 194 34 25, REGON: 383759107

ING BANK: 20 1050 1575 1000 0097 1585 8982

 

 

 

 

Pracujemy na terenie całej Europy w szczególności zachodnio-południowa część Polski.

 

 
NAPISZ DO NAS:

     
    * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Studio Foto-Video klapkowscy.com Sebastian Kłapkowski 
    Polityka prywatności