Sesja ślubna za granicą

Fotografia ślubna czy sesja ślubna za granicą to droga sprawa!

Nic mylnego!!!

W dzisiejszych czasach w dobie wielkiej globalizacji świata, ślub cywilny na greckiej wyspie lub sesja plenerowa w Pradze, Barcelonie, Lizbonie, Cyprze, Londynie czy Paryżu wcale nie musi być droga. Ceny biletów lotniczych są dzisiaj stosunkowo tanie a jeszcze zamawiając je stosunkowo wcześnie lub trafiając na promocje tanich linii lotniczych można naprawdę za kilkadziesiąt zł dolecieć w miejsca które wyżej wymieniliśmy. W praktyce, na całość operacji wystarczą nam w zupełności 3 dni (1 dzień przylot / 2 dzień zdjęciowy / 3 dzień wylot). 

Co najlepsze z tego wszystkiego ceny sesji plenerowych za granicą są u nas w tej samej cenie co normalna sesja w Polsce.  1 godzina pracy fotografa 150zł każda kolejna 50zł. Kosztami dodatkowymi jest tylko asystent który pomoże nosić sprzęt po czasem stromych i wysokich klifach pomoże pannie młodej założyć suknie ślubną bo jak wiecie nie jest to łatwe. Reasumując koszt takiej sesji poza granicą naszego kraju może Was kosztować jak dobry weekend w Hotelu ze SPA w Polsce.

To jak jedziemy do Paryża na sesje?

 

KONTAKT

KLAPKOWSCY.COM

FOTOGRAFIA & WIDEOFILMOWANIE & FOTOBUDKA & FOTOLUSTRO

 

 KONTAKT@KLAPKOWSCY.COM

TEL. 785 055 890

BIURO/STUDIO: Wisznia Mała, ul.Na Kolonii 8B

NIP: 898 194 34 25, REGON: 383759107

ING BANK: 20 1050 1575 1000 0097 1585 8982

 

 

 

 

Pracujemy na terenie całej Europy w szczególności zachodnio-południowa część Polski.

 

 
NAPISZ DO NAS:

     
    * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Studio Foto-Video klapkowscy.com Sebastian Kłapkowski 
    Polityka prywatności