Sesja narzeczeńska czy warto?

Sesja narzeczeńska, fotografia przed ślubna,  zdjęcia narzeczeńskie po co to komu, co to jest takiego i jak się do tego przygotować.

Trendy i moda ślubna się zmienia z roku na rok to wiemy na pewno!!! W tym roku popularne wśród przyszłych młodych par jest sesja przed ślubna w cywilnym ubraniu inaczej zwana sesją narzeczeńską lub sesją przed ślubną.

Co warto wiedzieć?

Sesja narzeczeńska odbywa się zwykle kilka miesięcy przed ślubem. Dzięki niej poznacie fotografa, który będzie wykonywał dla Was zdjęcia ślubne i weselne. To idealny moment aby sprawdzić czy dokonaliście odpowiedniego wyboru co do fotografa. Podczas tego dnia możecie sprawdzić jak pracuje z wami fotograf czy czujecie się w jego towarzystwie a przede wszystkim zobaczycie jego efekty pracy. Jeśli to nie będzie to czego chcieliście i czego oczekiwaliście będziecie mieć jeszcze czas, aby wybrać kogoś innego. I nie stracicie niepowtarzalnej okazji na wyjątkowe, szczere i piękne zdjęcia ślubne. Często przyszłe Panny Młode korzystają z takich rzeczy przy wyborze makijażystki czy kosmetyczki wykonując wcześniej próbny makijaż, fryzjerki i próbnej fryzurze. Czemu nie można by było spróbować tego z fotografem. Wiele par umieszcza zdjęcia z takiej właśnie sesji narzeczeńskiej do udekorowania później sali weselnej na zaproszeniach albo wyświetla je na weselu w formie pokazu slajdów. Fotoobrazy z takich sesji może stanowić wyjątkowym prezentem weselnym dla rodziców w ramach podziękowań. Sesja narzeczeńska jest zdjęciową próbą generalną przed ślubem.

Gdzie taką sesje zrobić?

Tutaj decyzja należy do was czy wolicie przebywać na lonie natury np.: parki, lasy, łąki, czy tez wolicie Własne domowe zacisze czyli wasze 4 kąty, a może wolicie wykonać ja w studiu. Decyzja jest wasza Profesjonalny Fotograf poradzi sobie we wszystkich tych sytuacjach. Owszem możecie go zapytać o jego zdanie lub jego pomysły na miejsca ale pamiętajcie to Wy musicie wiedzieć gdzie wam będzie najlepiej.

Ile trwa taka sesja?

Zazwyczaj czas takiej sesji trwa około 2 godzin nie licząc dojazdów do danych miejsc, bo przecież nie musicie ograniczać się tylko do jednego parku lub łąki. Najlepszą godzina to zaraz po wschodzie słońca lub zaraz przed zachodem wtedy światło jest najlepsze a zdjęcia wychodzą klimatycznie.

Jak się ubrać na taką sesję i co warto zabrać?

Na sesję narzeczeńską przede wszystkim powinniście ubrać się jak na co dzień wtedy ona jest naturalna. Możecie również zabrać swoje czworonogi, psy, koty, świnki morskie, króliki itp. Obecność zwierzaków wywołuje uśmiech i rozładowuje stres. Kiedy skupicie się na nich, zupełnie zapomnicie o tym, że fotograf robi Wam zdjęcia. Co do innych pomysłów pewnie można zaszaleć i wziąść ze sobą różnego inne dodatkowe rekwizyty jak balony jakieś, zimne ognie bańki itp. Na pewno to nie zaszkodzi a być może wam pomoże.

To co kiedy umawiamy się na sesję narzeczeńska?

 

KONTAKT

KLAPKOWSCY.COM

FOTOGRAFIA & WIDEOFILMOWANIE & FOTOBUDKA & FOTOLUSTRO

 

 KONTAKT@KLAPKOWSCY.COM

TEL. 785 055 890

BIURO/STUDIO: Wisznia Mała, ul.Na Kolonii 8B

NIP: 898 194 34 25, REGON: 383759107

ING BANK: 20 1050 1575 1000 0097 1585 8982

 

 

 

 

Pracujemy na terenie całej Europy w szczególności zachodnio-południowa część Polski.

 

 
NAPISZ DO NAS:

     
    * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Studio Foto-Video klapkowscy.com Sebastian Kłapkowski 
    Polityka prywatności