Podziękowanie dla rodziców w formie filmu

Podziękowanie dla rodziców w formie krótkometrażowego filmu to bardzo fajna forma podziękowań.

 Jak wiadomo nie jest to proste zadanie ale warto poświęcić jeden dzień na nagranie takiego film aby wasi rodzice w dniu waszego ślubu poczuli się wyjątkowo i docenieni.

Od czego zacząć?

 – skontaktujcie się z nami aby omówić termin realizacji

 – napiszcie krótki scenariusz. jak to zrobić już podpowiadamy. Musicie wiedzieć przede wszystkim za co chcecie tym rodzicom dziękować. Tutaj należy przygotować od 10-12 haseł tematycznych np. MIŁOŚĆ, RODZEŃSTWO, ZA NIĄ ZA NIEGO, WIARĘ itd… Następnie do tych haseł wymyślić krótki opis sceny np. RODZEŃSTWO – tutaj w parku na ławce będziemy przeglądać w albumie zdjęcia naszych braci i sióstr i po przełożeniu kartki z albumu pokaże się karteczka z napisem Rodzeństwo.

 – taki gotowy zarys i scenariusz musicie wysłać na emailem

  – następnie musicie zakupić i przygotować wszystkie niezbędne rekwizyty Kartki, Farbki, Flamastry, Balony itp…

 – w wyznaczonym terminie spotykamy się w umówionym miejscu i zaczynamy nagrywanie filmiku. Czas nagrania takiego filmu to od 3-5 godzin.

 – kolejnym etapem jest montaż przez nas nagranego filmu ale zanim to zaczniemy robić wybieramy wspólnie muzykę.

 – po zmontowaniu filmu na tydzień przed weselem gotowy filmik wysyłamy wam w linku do akceptacji.

 – spotykamy się na waszym najważniejszym dniu w życiu czyli weselu i co mamy premierę filmu w którym to wy jesteście głównymi bohaterami. Nie musicie się martwić jak podłączyć się z muzyką do zespołu lub DJ czy załatwiać jakiś projektor czy rzutnik multimedialny. Jesteśmy profesjonalistami mamy to wszystko ze sobą.

Pamiętajcie o jednym Film nie może się opierać na wspomnieniach innych (często pary sugerują się filmikami z sieci) zapominając o własnych przeżyciach. Najlepsze sceny powstają kiedy przekazujemy prawdziwe emocje, wydarzenia, które miały miejsce w naszym życiu.

 

KONTAKT

KLAPKOWSCY.COM

FOTOGRAFIA & WIDEOFILMOWANIE & FOTOBUDKA & FOTOLUSTRO

 

 KONTAKT@KLAPKOWSCY.COM

TEL. 785 055 890

BIURO/STUDIO: Wisznia Mała, ul.Na Kolonii 8B

NIP: 898 194 34 25, REGON: 383759107

ING BANK: 20 1050 1575 1000 0097 1585 8982

 

 

 

 

Pracujemy na terenie całej Europy w szczególności zachodnio-południowa część Polski.

 

 
NAPISZ DO NAS:

     
    * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Studio Foto-Video klapkowscy.com Sebastian Kłapkowski 
    Polityka prywatności