Najczęstsze pytania do filmowca

Tak jak obiecaliśmy powstał kolejny artykuł z dziedziny pytania i odpowiedzi tym razem dotyczący Filmowania.

1. Ile osób od Państwa z firmy będzie na naszym weselu?

Odpowiedz: Wszystko w zależności od usługi jaką Państwo zamawiają. Jeżeli chodzi o videofilmowanie to jest to jeden kamerzysta chyba że zdecydują się Państwo na pakiet usług z dwoma operatorami to wtedy cena rośnie o 50% danego pakietu. Usługa dodatkowa w naszej ofercie jest również możliwość filmowania z powietrza wtedy należy doliczyć kwotę 500 zł bo jest potrzebna dodatkowa osoba do obsługi drona.

2. Jak długo Państwo pracujecie na naszym Ślubie i Weselu?

Odpowiedz: Wszystko zależy od Państwa od którego momentu chcą Państwo abyśmy pracowali. Przeważnie zaczynamy pracować od przygotowań do oczepin włącznie czyli mniej więcej do godziny 1 w nocy.

3. W jakiej formie dostajemy gotowy film?

Odpowiedz: Film oddajemy standardowo w jakości FULL HD 50p spersonalizowany na nośnik danych typu pendriv. Długość filmu ustalamy indywidualnie w zależności jaka ofertę Państwo wybiorą reportażową 90-120min czy teledyskową od 15-45min.

4. Jak długo czekamy na zdjęcia?

Odpowiedz: Tutaj warto zauważyć, że nie zależy to tylko od nas, zależy to od wielu czynników takich jak czy mamy jeszcze do nagrania jakieś dodatkowe teledyski które trzeba nagrać w inny dzień niż dzień ślubu np sesję plenerową.

5. Jakim sprzętem Państwo pracują?

Odpowiedz: Używamy aparatów do nagrywania filmów typu VDSLR z wymienną optyką oraz niekiedy z dodatkowym oświetleniem typu led oraz rejestratorami dzwięku. Do płynnych ujęć używamy systemów stabilizacji obrazu typu gimbal i sliderów.

6. Co jeśli aparat się zepsuje?

Odpowiedz: Taka sytuacja może się zdarzyć. Ale spokojnie … Profesjonalista powinien mieć zawsze ze sobą dwa aparaty. Jeden główny a drugi dodatkowy. Powinien być przygotowany na nieoczekiwaną sytuację.

My pracuję w ten sposób: jeden korpus aparatu używam jako podstawowy, drugi również pracuje jako aparat dodatkowy na statywie.

7. Nasz ksiądz chce aby fotograf miał jakieś zezwolenie posiadacie takie uprawnienia?

Odpowiedz: Oczywiście każdy z naszych fotografów i filmowców stosowne zezwolenie posiada i ma ukończony kurs liturgiczny.

8. Czy musimy podpisywać umowę?

Odpowiedz: Tak umowa jest niezbędna do tego aby my jako firma klapkowscy.com obsługiwała waszą uroczystość. Nie bójcie się tej umowy na spotkaniu każdy punkt umowy omówimy i wyjaśnimy jak coś będzie nie do końca zrozumiałe. Pamiętajcie o jednym umowa jest dla nas, a przede wszystkim dla was zabezpieczeniem.

9. Jaka jest kwota zadatku?

Odpowiedz: Minimalny zadatek jaki pobieramy przy podpisaniu umowy to kwota 500zł natomiast jaka kwotę wpłacicie w zadatku później jest mniej do zapłaty.

KONTAKT

KLAPKOWSCY.COM

FOTOGRAFIA & WIDEOFILMOWANIE & FOTOBUDKA & FOTOLUSTRO

 

 KONTAKT@KLAPKOWSCY.COM

TEL. 785 055 890

BIURO/STUDIO: Wisznia Mała, ul.Na Kolonii 8B

NIP: 898 194 34 25, REGON: 383759107

ING BANK: 20 1050 1575 1000 0097 1585 8982

 

 

 

 

Pracujemy na terenie całej Europy w szczególności zachodnio-południowa część Polski.

 

 
NAPISZ DO NAS:

     
    * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Studio Foto-Video klapkowscy.com Sebastian Kłapkowski 
    Polityka prywatności