LiveStreaming co i jak?

W dzisiejszym artykule naszego Bloga trochę poopowiadamy czym tak właściwie jest Live Streaming oraz co powinniście wiedzieć przed organizacją waszego wydarzenia, które ma być pokazane na żywo w internecie.

Zacznijmy może od tego czym jest w ogóle Live Streaming czyli Transmisje online na żywo w internecie. Tutaj przytoczę definicję ze znanego portalu jakim jest wikipedia: Tłumaczenie z języka angielskiego Strumieniowe przesyłanie na żywo odnosi się do mediów strumieniowych czyli zarówno obrazu jak i dźwięku online jednocześnie nagrywanych i nadawanych w czasie rzeczywistym. 

KONTAKT

KLAPKOWSCY.COM

FOTOGRAFIA & WIDEOFILMOWANIE & FOTOBUDKA & FOTOLUSTRO

 

 KONTAKT@KLAPKOWSCY.COM

TEL. 785 055 890

BIURO/STUDIO: Wisznia Mała, ul.Na Kolonii 8B

NIP: 898 194 34 25, REGON: 383759107

ING BANK: 20 1050 1575 1000 0097 1585 8982

 

 

 

 

Pracujemy na terenie całej Europy w szczególności zachodnio-południowa część Polski.

 

 
NAPISZ DO NAS:

     
    * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Studio Foto-Video klapkowscy.com Sebastian Kłapkowski 
    Polityka prywatności