Jak przygotować się do sesji fotograficznej

Witamy Was w kolejnym naszym Blogu. Tym razem powiemy jak przygotować się do sesji fotograficznej… w studio i plenerze!!!

Na samym początku musimy zastanowić się nad tym, jaka ma być nasza sesja fotograficzna i czego od niej oczekujemy. Już wiemy że sesje mogą odbywać się w studio i plenerze ale można je jeszcze dzielić na sesje plenerowe ślubne, rodzinne, narzeczeńskie, okolicznościowe czyli wszystkie te w których jest jakaś okoliczność aby taką sesje zrobić. Tutaj na myśli mamy sesje ciążowe, noworodkowe, urodzinowe, z okazji dnia babci i dziadka, świąteczne i tak można by było wymieniać w nieskończoność. Ale nie o tym ten artykuł.  Skupmy się na tym bo nie każdy jest profesjonalnym modelem jak Ty powinieneś przygotować się na taką sesję.

Mamy to!!! Wyszedł nam Dekalog!!! Mamy nadzieje, że trochę pomogliśmy i rozwialiśmy kilka lub część Twoich wątpliwości.

Zapraszamy na sesje.

 

KONTAKT

KLAPKOWSCY.COM

FOTOGRAFIA & WIDEOFILMOWANIE & FOTOBUDKA & FOTOLUSTRO

 

 KONTAKT@KLAPKOWSCY.COM

TEL. 785 055 890

BIURO/STUDIO: Wisznia Mała, ul.Na Kolonii 8B

NIP: 898 194 34 25, REGON: 383759107

ING BANK: 20 1050 1575 1000 0097 1585 8982

 

 

 

 

Pracujemy na terenie całej Europy w szczególności zachodnio-południowa część Polski.

 

 
NAPISZ DO NAS:

     
    * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Studio Foto-Video klapkowscy.com Sebastian Kłapkowski 
    Polityka prywatności