Jak będzie wyglądał nasz film ślubny

Wybierając filmowca na wasze wesele ważne jest aby odpowiedział on na pytanie jak będzie wyglądał wasz film ślubny. Mógłbym tu opowiadać iż jesteśmy najlepsi w tym co robimy mamy najwyższej klasy sprzęt itp… Przejdźmy może do konkretów.

U nas wygląda to tak, iż filmowiec w dniu Waszego wesela jest do Waszej dyspozycji przez cały dzień. Jak to rozumieć? Otóż to z wami ustalamy od jakiej godziny zaczynamy swoją pracę czy to od przygotowań czy to od błogosławieństwa lub ślubu kościelnego. Utrwaliliśmy już kilkadziesiąt jak nie kilka set takich filmów więc możecie być pewni że jesteście w dobrych rękach. Na przestrzeni wielu lat przeważnie wygląda to podobnie za każdym razem. Najważniejszą godziną wyjściową do ustalania czegokolwiek jest ceremonia ślubna w kościele. Jeżeli dla przykładu swój ślub kościelny zaczynacie o godzinie 15 to wygląda to tak że jeśli mamy nagrywać Wasze przygotowania w dwóch różnych miejscach oddalonych od siebie to mniej więcej:

W zależności od wyboru pakietu filmu ślubnego mamy w srebrnym pakiecie 1 teledysk w złotym 2 tyledyski w platynowym 3 teledyski.

Cały materiał oraz jego długość ustalamy z wami. Film Ślubny standardowo oddajemy w pełnej rozdzielczości FullHD w 50 pełnych klatkach całość opakowana w okolicznościowego Pendriva którego możecie wybrać z naszej linii Pendriwów ślubnych.

Możecie również zamówić u nas film w jakości 4K oraz aby byl on nagrywany przez 2 operatorów kamer ale wiąże sie to z dodatkowymi kosztami. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu z nami bezpośrednio.

KONTAKT

KLAPKOWSCY.COM

FOTOGRAFIA & WIDEOFILMOWANIE & FOTOBUDKA & FOTOLUSTRO

 

 KONTAKT@KLAPKOWSCY.COM

TEL. 785 055 890

BIURO/STUDIO: Wisznia Mała, ul.Na Kolonii 8B

NIP: 898 194 34 25, REGON: 383759107

ING BANK: 20 1050 1575 1000 0097 1585 8982

 

 

 

 

Pracujemy na terenie całej Europy w szczególności zachodnio-południowa część Polski.

 

 
NAPISZ DO NAS:

     
    * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Studio Foto-Video klapkowscy.com Sebastian Kłapkowski 
    Polityka prywatności