Foto Ścianka co to jest?

Zapewne każdy z Was chciałby zaskoczyć swoich gości na swojej imprezie lub weselu. Fotościanka to fantastyczne uzupełnienie Waszego przyjęcia weselnego, i jeszcze więcej dobrej zabawy! Czym tak właściwie jest ta fotościanka?

Nie raz będąc gościem innych wesel byliście świadkami jaka przednia zabawa jest przy fotobudce lub fotolustrze. Fotościanka to coś podobnego z taką różnicą, że zamiast zdjęć jakie wykonuje nam automat często ustawiony na automatycznych ustawieniach, zdjęcia na ściance wykonuje Wam profesjonalny fotograf, który ustawia was podpowiada jak dobrze stanąć i jaką przyjąć pozę, żeby jeszcze lepiej wyglądać na zdjęciach. Oczywiście Tło jest identycznie rozwieszone na statywach  jak przy fotobudce czy lustrze oraz wszystkie dodatkowe atrakcje tj. peruki maski wąsy i inne gadżety są do dyspozycji abyście mogli się przebrać i poczuć moc zabawy przy fotościance. Zdjęcia na fotościance wykonywane są w jednej maksymalnie dwóch przerwach muzycznych, czyli wtedy kiedy DJ lub zespół muzyczny przestaje grać. Dlaczego? Z tego względu, że lepiej jest to skumulować w jednej lub dwóch przerwach, i w blokach muzycznych mieć pełen parkiet gości, którzy będą się z Wami bawić niż mieć ich oczekujących w kolejce do fotobudki i przez około 2-3 godzin parkiet taneczny pusty lub w połowie zapełniony. Zapraszamy gości weselnych do zdjęć z wami ale przede wszystkim robimy zdjęcia z tzw. VIP-ami tego dnia czyli wasi najbliżsi rodzice, rodzeństwo, babcie, dziadkowie, chrzestni itd. Zdjęcia, które wykona Wam fotograf na fotościance niestety nie są wywoływane są one natomiast poddane starannej autorskiej obróbce zdjęć i dostępne do 14 dni w galerii online.

Fotościanka jest dostępna w standardzie w pakiecie złotym fotografii. Sprawdź cennik fotografii ślubnej.

Fotościanka to wspaniała zabawa. Wybierzcie ją na swoją imprezę.

KONTAKT

KLAPKOWSCY.COM

FOTOGRAFIA & WIDEOFILMOWANIE & FOTOBUDKA & FOTOLUSTRO

 

 KONTAKT@KLAPKOWSCY.COM

TEL. 785 055 890

BIURO/STUDIO: Wisznia Mała, ul.Na Kolonii 8B

NIP: 898 194 34 25, REGON: 383759107

ING BANK: 20 1050 1575 1000 0097 1585 8982

 

 

 

 

Pracujemy na terenie całej Europy w szczególności zachodnio-południowa część Polski.

 

 
NAPISZ DO NAS:

     
    * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Studio Foto-Video klapkowscy.com Sebastian Kłapkowski 
    Polityka prywatności