Dron filmowanie oraz zdjęcia podczas ślubu

W tym artykule trochę po opowiadamy o wykorzystaniu drona na imprezach rodzinnych a w szczególności na Ślubie i Weselu. Zadajmy sobie pytanie czy w ogóle warto wynająć drona na wesele?

Na początek… Witamy po raz pierwszy na naszym Blogu w 2019 roku.

Nasza odpowiedź na pytanie zadane na początku brzmi TAK! warto! Należy jednak pamiętać, że same ujęcia z drona to oczywiście nie wszystko. Warto zadbać również o tradycyjny film, w którym to właśnie ujęcia z drona będą stanowić tylko dodatek. Nie da się całego ślubu i wesela nagrać dronem. Ujęcia z drona nadają tzw. hollywoodzki charakter. Kiedyś było to praktycznie nie do wykonania, bo nie było sprzętu lub trzeba było wynająć helikopter z pilotem oraz operatora kamery a jak już ktoś się decydował na takie usługi były one bardzo drogie. Dzisiaj w dobie dostępu do wszelakiego nowinek elektronicznych oraz różnego rodzaju gadżetów tj. właśnie Drony praktycznie każdy Kowalski może sobie na to pozwolić. Należy jednak pamiętać, że każde takie urządzenie trzeba umieć obsłużyć. Aby było to przede wszystkim bezpieczne i dobrze nagrane potrzebna jest odpowiednia osoba posiadająca uprawnienia oraz z górnej półki sprzęt. Dronem za 200zł czy 300zł tego nie da się dobrze zrobić a na pewno nie było by to bezpieczne.

W naszej ofercie jest to usługa dodatkowa kosztuje ona 500zł dodatkowo do każdego pakietu. Jest to dodatkowa osoba, odpowiednio przeszkolona i mająca uprawnienia.

W swoich filmach Ślubno Weselnych mamy zawsze nagrane takie ujęcia jak:

– Filmowanie Dom Pana Młodego z lotu ptaka

– Wyjście Pana Młodego i jego gości wraz z rodzicami

– Odjazd Pana Młodego wraz z krótkim przejazdem do domu Panny Młodej

– Podjazd pod dom Panny Młodej, Pana Młodego

– Filmowanie Dom Panny Młodej z lotu ptaka

– Wejście Pana Młodego do domu Panny Młodej (przywitanie Pana Młodego i rodziców)

– Wyjście z Domu Panny Młodej, Pary Młodej wraz z odjazdem i krótkim przejazdem do kościoła

– Podjazd pod kościół Pary Młodej wraz z gośćmi

– Filmowanie Kościoła z lotu ptaka

– Wyjście już nowożeńców z kościoła wraz z gośćmi i rodziną

– Życzenia pod kościołem

– Odjazd korowodu Nowożeńców i ich gości na sale weselną

– Podjazd na sale weselną oraz wejście Nowożeńców na sale wraz z gośćmi i rodziną

– Filmowanie Sali weselnej

– Zdjęcie grupowe

Warto pamiętać iż do wylotu dronem potrzebna też jest pogoda. Wiatr nie stanowi tutaj dużej przeszkody gdyż nasze drony posiadają nadajniki GPS i odpowiednio mocne silniki, które stabilizują lot a dodatkowo kamery które są zamocowane do drona posiadają gimbale i te ujęcia również stabilizują. Opady deszczu śniegu i burze to jedyna przeszkoda do nie użycia drona. O wylocie drona decyduje operator to on jako osoba po kursach szkoleniach i kwalifikacjach wie najlepiej kiedy gdzie i jak można latać. Zapraszamy do naszej siedziby pokażemy państwu filmy w których wykorzystany był dron oraz do naszej oferty Filmowania tam w zakładce galeria Video znajdą Państwo filmy z lotu ptaka.

 

KONTAKT

KLAPKOWSCY.COM

FOTOGRAFIA & WIDEOFILMOWANIE & FOTOBUDKA & FOTOLUSTRO

 

 KONTAKT@KLAPKOWSCY.COM

TEL. 785 055 890

BIURO/STUDIO: Wisznia Mała, ul.Na Kolonii 8B

NIP: 898 194 34 25, REGON: 383759107

ING BANK: 20 1050 1575 1000 0097 1585 8982

 

 

 

 

Pracujemy na terenie całej Europy w szczególności zachodnio-południowa część Polski.

 

 
NAPISZ DO NAS:

     
    * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Studio Foto-Video klapkowscy.com Sebastian Kłapkowski 
    Polityka prywatności